آخرین نشریات و پژوهش‌ها

کمیته راهبری پژوهش و هسته‌های اندیشه ورزی

سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف استفاده از توانمندی‌ها و قابلیت‌های اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی تحت نظارت وزارت عتف، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، محققان مراکز تحقیق و توسعه ارکان بازار سرمایه  و نهادهای پولی و مالی و صاحب‌نظران حوزه بازار سرمایه برای تامین نیازهای پژوهشی سازمان در راستای تأمین نیازهای پژوهشی خود، از طرح‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پژوهشی و پایان نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و رساله‌های دانشجویی حمایت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. 

درخواست حمایت‌های مالی از طرح‌های پژوهشی

کمیته فقهی

در راستای اطلاع رسانی و آگاهی سازی مسائل فقهی در بازار سرمایه هرگونه پیشنهاد و یا درخواست سوال در این حوزه را می توان به سازمان بورس و اوراق بهادار ارسال نمود تا در کمیته های فقهی مطرح گردد و پاسخ داده شود. بدین منظور کافی است درخواست مدنظر از طریق فرم قرار گرفته در لینک ارسال گردد. درصورت تمایل اطلاعات تماس نیز تکمیل گردد.

ارتباط با کمیته فقهی

آزمایشگاه داده

با هدف فراهم کردن امکان انجام تحلیل‌های هدفمند علمی و کارشناسی روی حجم عظیم داده‌های بازار سرمایه توسط پژوهشگران و خبرگان، فرآیند استقرار آزمایشگاه داده در سازمان بورس و اوراق بهادار در حال طی شدن است. لذا در حال حاضر امکان ثبت درخواست استفاده از آزمایشگاه داده امکان‌پذیر نمی‌باشد و پس از پایان مراحل تست و آزمایش آن، متعاقباً زمان و شیوه‌نامه بهره برداری از این بستر جدید به اطلاع مخاطبان گرامی خواهد رسید.

درخواست استفاده از آزمایشگاه داده